Energizers in de klas

Energizers in de klas is een initiatief van orkest VCE Westerveld. Het orkest zoekt hierbij de samenwerking met diverse andere culturele disciplines.

Een energizer is een kleine activiteit die ingezet kan worden als onderbreking of als afwisseling tijdens een les of dag en heeft voornamelijk als doel om op een leuke manier samen even actief bezig te zijn en plezier te maken. De leerkracht hoeft alleen maar het filmpje aan te zetten en desgewenst lekker mee te doen met de leerlingen. De docent en het orkest nemen de leerlingen stap voor stap mee in een gezamenlijke opdracht.

In deze editie wordt Uptown Funk uitgevoerd tezamen met dansdocent Max Krijthe. Met deze energizers wil VCE Westerveld op een laagdrempelige manier meer muziek en cultuur in de klas brengen. Bekijk de eerste energizer hieronder of bekijk het hier.


Binnenkort komen er meer energizers online.