Publiek smult van VCE Westerveld

Steenwijk – De verwachtingen vooraf waren hooggespannen zaterdag. Iedereen wist bij het betreden van het theater eigenlijk al dat het een fantastische avond zou worden.

VCE Westerveld is inmiddels een begrip geworden in de wijde regio. De reputatie is het enthousiaste orkest vooruit gesneld en daarom was het ook niet zo verwonderlijk dat de ‘Top2000-avond’ in De Meenthe bij het publiek voor een opgewonden stemming zorgde.

Verschillende muziekstijlen

En inderdaad: het werd een geweldig avontuur vol verschillende muziekstijlen. Het moderne orkest uit de gemeente Westerveld en Steenwijkerland, onder leiding van Maarten Gal, is al meer dan 10 jaar zeer succesvol en ook ditmaal straalde het plezier ervan af. Stilzitten was er zaterdag niet bij. Het dak van De Meenthe ging er nog net niet af.

  • Foto: Sieb van de Laan
  • Tekst: Boom Pers