We repeteren weer!

Vorige week hadden wij, na dik 3 maanden(!) wachten, een eerste repetitie buiten in het openluchttheater van RCN Vakantiepark De Noordster. Na de fotoshoot voor het InWesterveld Magazine speelden wij met een groot deel van de muzikanten nieuwe en reeds bekende nummers. Op 2 meter afstand van elkaar zitten is toch wel even wennen voor het samenspel, maar het publiek, wat keurig op afstand kwam luisteren, genoot er van. Net als wij. Fijn elkaar weer te zien en weer samen muziek te kunnen maken!

Vanavond staat onze eerste binnenrepetitie in Dorpshuis ‘Oens Huus’ Wapse gepland. Wij hebben er weer zin in!

Benieuwd naar de foto’s? Nog even geduld. In september komt het nieuwe InWesterveld Magazine uit. Deze wordt gratis huis aan huis verspreid in de gemeente Westerveld en is te verkrijgen bij openbare locaties, zoals supermarkten.