VCE in de media

Afgelopen weekend hebben wij voor het eerst weer mogen optreden en dat is niet onopgemerkt gebleven! Diverse media schreven over de Steenwijkerlandse Culturele Uitdagen waar wij van ons lieten horen.

Hier een overzicht van de verschillende media:

De Stentor

Geen Kopje Cultuur, maar andere, leuke dingen, bij De Meenthe en in het centrum van Steenwijk. Aan Marjolein Rink, voorzitter van muziekvereniging VCE Westerveld dezelfde vraag. De vereniging speelt op het Meentheplein. Kan het? Het antwoord is ja. Alle muzikanten zitten op anderhalve meter. ,,Wij zijn een grote vereniging en als we repeteren, zitten we tegenwoordig in een gymzaal. Dat is lastig omdat je elkaar minder goed hoort. Alle instrumenten en zitplaatsen ontsmetten we. We kunnen muziek maken, dat doen we het liefste.” Link naar artikel: https://www.destentor.nl/kop-van-overijssel/culturele-uitdagen-pleister-op-de-kopje-cultuur-wond-steenwijkerland-voor-het-eerst-en-hopelijk-voor-het-laatst~a197b3d2/

Steenwijker Courant

‘Michelle, Ticket to Ride, en Yesterday’. Een streling voor het oor, zeker voor Beatles liefhebbers. Orkest VCE Westerveld speelt het loepzuiver en oogst terecht applaus van de bezoekers, die op stoeltjes voor de Meenthe zitten. En ‘Ob-La-Di- Ob La-Da Live Goes On’, tja ook in coronatijd. Want normaal gesproken had Steenwijk afgelopen weekend de twintigste versie van Kopje Cultuur beleefd. Link naar artikel: https://steenwijkercourant.nl/artikel/1125157/leuk-vertier-in-steenwijk-maar-gemis-kopje-cultuur-doet-pijn.html?fbclid=IwAR0JJnn-ftH5xaMhi1tTo9jAvbhSJpQwZr4fl0lqiV1lhPLEg9sfIiDq0m8