Welkom op Corso Frederiksoord!

Net als voorgaande jaren heten wij ook dit jaar weer de bezoekers van Corso Frederiksoord als eerste welkom op het Corsoterrein. Als verkeersregelaars en kaartverkopers zorgen we voor de doorstroom van het verkeer, creëren wij parkeerplaatsen voor auto’s en fietsen, wijzen we jullie die weg en verkopen wij de parkeerkaarten.

Hier alvast wat informatie m.b.t. het parkeren:

Parkeren zaterdagmiddag en -avond:
Op zaterdagmiddag en -avond vindt het corso midden in Frederiksoord plaats. In verband met het corso zijn alle toegangswegen afgesloten. Via borden wordt u omgeleid. Om uw auto te parkeren, volgt u de P-route.

Er zijn twee parkeermogelijkheden:
– Burgemeester Wynoldyweg (bereikbaar vanuit Havelte en Steenwijk)
– ‘De Tuinen’, Majoor van Swietenlaan (bereikbaar vanuit Vledder en Noordwolde).

Bij de parkeerplaatsen is ook voldoende gelegenheid om uw fietsen te stallen (gratis).

Parkeren zondag:
Op zondag vinden alle corsoactiviteiten plaats in ‘De Tuinen’ in Frederiksoord. Hier is voldoende parkeergelegenheid.

Parkeren € 2,- per auto